Eğlendirmeyi Seven Travesti Belma

Daha önce görüştüğünüz ve ilişkiye girdiğiniz tüm travestileri unutun! Yepyeni bir sayfa açmak istiyorum ve bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kaliteden ödün vermeyen İstanbul‘un en özel travestileri arasındayım ve ücretli olarak çalışıyorum. Eğlendirmeyi seven İstanbul travestileri ile beraber olmayı düşünenler için harikulade fırsatlar sunuyorum. Ben ileri görüşlü biriyim ve tamamen aidiyet duygusunu yaşatmayı seviyorum. Zahmetli bir iş yapmaktayım ve bunu keyifli hale getirmenin türlü yöntemlerini biliyorum. İlişkiye gireceğimiz süreçte sınırları tamamen yok ediyorum ve azdırıcı etkilerimin ne kadar keyif verici olacağını göreceksiniz.

Mesleğimin ehliyim, dışarıdan bakıldığında da erkeklerin göz hapsine aldığı travestiyim ve güzel kalçalarım var. Cinsel isteksizliğin çaresi benim ve seansımda uyuyan yılanı uyandıracağımın garantisini veriyorum. Hizmetimden memnun kalacağınızı biliyorum ve en güzel dokunuşları yaparak sizleri mest etmek istiyorum. Keyif alacağınız sürecin mimarıyım ve ikili ilişkide heyecanı doruk noktasına kadar taşıyabilirim. Travesti eskortluk, adeta benim için biçilmiş kaftan ve özel arkadaşlıklar kurmaktayım. Sıcakkanlıyım, zarif duyguları körüklüyorum ve nelerden hoşlanıyorsanız onları gün yüzüne çıkarmayı düşünüyorum.

Rahat edeceğiniz süreç organize edeceğim ve kendinizi kollarıma bırakabilirsiniz. Tahrik eden Travesti Belma benim adım, kıvırcık saçlarım var ve esmer güzeliyim. Yirmi iki (22) yaşımdayım, körpe travestiyim ve partnerlik yapmaya başladığım günde beri hayatıma aldığım herkesi mutlu ettim. Eğlendiren ve mutlu sonu yaşatan İstanbul travestileri arasındayım. Bir arada geçireceğimiz sürecin tüm saniyeleri hazzı tetikleyecektir ve en ufak detayı dahi atlamadan sizleri memnun edeceğim. Benimleyken düşüneceğiniz tek şey mutluluk ve zevk almak olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir