İstanbul Gay Ve CD

Toplumun ön yargılarından sıyrılmak üzere olan ve emin adımlar ile ilerleyen bir Türkiye düşünün. Gay, Travesti ve Cd demen bütün insanlığı kabullenmiş olan bir şehir İstanbul düşünün yaşamın kolaylaştığı ve insanların birbirlerine ön yarğılı davranmadığı.

Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip olan bir şehir İstanbul içerisinde her millet ve her cinsel kimlikten insanlar. Özellikle Gay, Travesti nüfusunun çoğaldığı ve diğer şehirleri hızla geçen bir şehir İstanbul. Hayatlarını yaşamları escort olarak devam ettiren Cd ve Gay bireylerin en çok tercih ettiği ve rahat ettiği bu şehir İstanbul gün geçtikçe artık 3’cü kimlik dediğimiz Gay, Travesti bireyleri hayat ve yaşantılarına yavaş yavaş adapte etmektedirler.

Zaman ilerledikçe Gay nüfusu arttıkça artık insanlar onları kendilerinden biri olarak görmektedir ve yabancılık çekmemektedir. Artık toplum 3’cü kimliğe hazır ve endişeleri kalmamıştır. Gönül isterki toplumumuzun onları başka bir insan, varlık olarak görmemesi ve hayatlarının içine artık almasını gerektiğini bilmeleridir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir